Consell Comarcal de la Garrotxa

Consellers i Conselleres

President
És qui exerceix la representació del Consell Comarcal, presideix les sessions del Ple i dels altres òrgans col·legiats. De l’article 123 al 126 del ROC apareixen totes les competències que li corresponen al president.

Vicepresident
És un conseller comarcal, nomenat pel president (pot ser un o més). Substitueix el president en cas de vacant, absència o impediment, i pot exercir competències delegades.

Consellers delegats
Aquells consellers que tinguin una delegació especial del president.

Junts per Catalunya (JUNTS)

Fina Surina Gelis

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
jsurina@garrotxa.cat

Bernat Sanz Fernández

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
bsanz@garrotxa.cat

Joan Gainza Agustí

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
jgainza@garrotxa.cat

Aniol Sellabona Aguilera

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
asellabona@garrotxa.cat

Gemma Canalias Rafel

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
gcanalias@garrotxa.cat

Jordi Güell Güell

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
jguell@garrotxa.cat

Montse Torras Surroca

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
mtorras@garrotxa.cat

Pere Vila Frigola

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
pvila@garrotxa.cat

Albert Fàbrega Sànchez

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
afabrega@garrotxa.cat

Jordi Cargol Cros

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
jcargol@garrotxa.cat

Maria Vidal Jodar

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
mvidal@garrotxa.cat

Antoni Arimany Torrent

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
aarimany@garrotxa.cat

Miquel Puig i Castañé

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
mpuig@garrotxa.cat

Esquerra Republicana de Catalunya – Acord Municipal (ERC-AM)

Josep Calm Masó

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
jcalm@garrotxa.cat

Josep Alfred Cairó Munné

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
jcairo@garrotxa.cat

Pep Companys Güell

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
jcompanys@garrotxa.cat

Rosa Maria González Arreu

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
rgonzalez@garrotxa.cat

Vicenç Xavier Micó Vidal

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
xmico@garrotxa.cat

Judit Martra Serrat

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
jmartra@garrotxa.cat

Joan Planella Quer

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
jplanella@garrotxa.cat

Miquel Reverter Tres

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
mreverter@garrotxa.cat

Isabel Rigat Aulí

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
irigat@garrotxa.cat

Candidatura d’Unitat Popular – Poble Actiu (CUP-PA)

Lluís Riera Callís

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
lriera@garrotxa.cat

Partit dels Socialistes de Catalunya – Candidatura de Progés (PSC-CP)

Josep Guix i Feixas

Biografia
Declaració de bens i activitats
Retribució: segons assistència, consulta la taula
jguix@garrotxa.cat